FAQ

Czym jest skup aut?

Skup aut dotyczy odsprzedaży używanych samochodów – zarówno osobowych, jak i ciężarowych – od klientów. Nasza firma oferuje skup, sprzedaż i złomowanie aut. Zapewniamy także odbiór samochodu u klienta. U nas wszystko przebiega kompleksowo!

 

W jaki sposób odbywa się wycena samochodu?

Nasi wyspecjalizowani pracownicy dokonują bezpłatnej wyceny auta, która przeprowadzana jest na podstawie krótkich oględzin pojazdu. Po dokonaniu przeglądu odpowiemy na każde pytanie dotyczące sposobu przeprowadzenia wyceny. Stawiamy na uczciwość!

 

Czy skup gwarantuję umowę kupna – sprzedaży?

Oczywiście! To podstawa bezpiecznej i uczciwej transakcji. Doskonale rozumiemy potrzeby naszego klienta, dlatego dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności! Gwarantuje to zadowolenie obu stron.

 

Jakie auta są skupowane?

Skupujemy auta osobowe i ciężarowe. Nie odmówimy Ci także w przypadku innego rodzaju samochodu! Wszystko szybko, sprawnie i przede wszystkim profesjonalnie!

 

Jakie marki samochodów są skupowane?

Skupujemy WSZYSTKIE marki dostępne na rynku!

 

Czy skupicie samochód po wypadku?

Tak! Skupujemy wszystkie samochody – nawet te z przeznaczeniem na złom. Dzięki nam nie będziesz musiał się martwić, co zrobić z uszkodzonym samochodem.

 

Jak wygląda odbiór samochodu u klienta?

Nasi pracownicy korzystają ze specjalistycznego sprzętu, który pozwala na przewożenie samochodów. Dojedziemy w każde miejsce w województwie Wielkopolskim, zawsze nieodpłatnie!

 

Ile trwa odbiór samochodu u klienta?

Dojeżdżamy najszybciej jak się da! Wszystko zależy od miejsca, w które mamy przyjechać, jednak zawsze gwarantujemy szybką interwencję!

 

Czy sam muszę załatwiać wszystkie dokumenty?

Oczywiście, że nie! We wszystkim Ci pomożemy. Z nami cały proces będzie przyjemny. Oferujemy pomoc w dokumentacji niezbędnej do sprzedaży lub wyrejestrowania auta. Ale to nie koniec! Z nami formalności związane z ubezpieczeniem OC/AC/NWW okażą się łatwe!

 

Kiedy dostanę pieniądze za samochód?

Gotówkę otrzymasz w przeciągu zaledwie kilku godzin! Z nami wszystko przebiega ekspresowo! Nie musisz się niczym martwić, współpraca z nami to czysta przyjemność!

 

Jak wygląda skup samochodów w Waszej firmie?

Po pierwsze, zadzwoń lub wyślij do nas wiadomość e-mail. Kontakt z nami pozbawi Cię wszelkich wątpliwości. Od tej pory wszystko stanie się proste!

Następnie nasza firma zajmie się wszystkimi formalnościami. Nie zostaniesz sam z „papierkową robotą”! Wszystkie dokumenty załatwiane są już po dostarczeniu auta do naszej siedziby. Jeśli sobie tego zażyczysz, odbierzemy auto z każdej lokalizacji w województwie Wielkopolskim – zupełnie bezpłatnie!

Po tym wszystkim zostanie Ci tylko odbiór gotówki! Wszystko szybko, łatwo i przyjemnie!

 

W jakich godzinach otwarty jest skup?

Działając z myślą o naszych klientach, skupujemy auta 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu! Oznacza to, że możesz się do nas zgłosić w każdej dogodnej dla Ciebie chwili!

 

Czy istnieje możliwość internetowej wyceny?

Na naszej stronie dostępna jest zakładka „Wyceń swoje auto on–line”. Formularz zawiera proponowaną cenę, stan auta, opis, model i rocznik pojazdu oraz dane kontaktowe. Dzięki tej opcji możesz wstępnie dowiedzieć się, jaką cenę otrzymasz za swoje auto!

 

Kto pracuje w skupie aut?

Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych pracowników. Wszelkie podejmowane przez nas działania są naszą pasją, ponieważ jesteśmy pasjonatami branży motoryzacyjnej. Jesteśmy uczciwi i profesjonalni, a współpraca z nami to czysta przyjemność. Gwarantujemy satysfakcję każdego klienta!

 

Gdzie znajduje się siedziba firmy?

Siedziba naszego skupu znajduje się w Poznaniu przy ulicy Milczańskiej 14H. Nie wiesz jak do nas dojechać? Zajrzyj koniecznie do mapki w zakładce „Kontakt”.

 

Jak mogę skontaktować się z firmą?

Droga kontaktu jest dowolna – możesz zadzwonić lub wysłać wiadomość e-mail. Jesteśmy zawsze pod telefonem, a na maile odpowiadamy błyskawicznie!

Email: [email protected]

Telefon: 605 033 868

Zapraszamy do kontaktu!