Jak odbywa się transakcja handlowa?

Zastanawiasz się, jak wygląda współpraca z naszym skupem? Nie wiesz, w jaki sposób odbywają się wszystkie procedury?

U nas wszystko przebiega szybko i sprawnie! Zapoznaj się z poniższym tekstem i zobacz, jak bezstresowo można przejść przez ten etap!

1. Całość transakcji rozpoczyna się od kontaktu z naszą firmą. Skontaktować się z nami możesz poprzez formularz wyceny on-line, za pomocą telefonu lub wysyłając do nas wiadomość e-mail. Formularz wyceny składa się z zaznaczenia proponowanej ceny oraz stanu pojazdu. W kwestionariuszu należy opisać pojazd i podać model oraz rocznik samochodu.

2. Następnie odbywa się wycena samochodu. Wyceny przeprowadzane są przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Po zaproponowaniu ceny, odpowiemy na wszelkie pytania, a także wyjaśnimy, dlaczego właśnie tak został wyceniony pojazd.

3. Po zaakceptowaniu proponowanej przez nas ceny, zajmiemy się wszystkimi formalnościami dotyczącymi transakcji. Pomożemy w kompletowaniu dokumentacji niezbędnej do sprzedaży lub wyrejestrowania auta oraz załatwimy formalności związane z ubezpieczeniem OC/AC/NWW.

4. Następnie finalizujemy transakcję zapewniając umowę kupna – sprzedaży. Gwarantuje to zadowolenie obu stron.

5. Ostatnim krokiem jest przekazanie gotówki naszemu klientowi. Nasi klienci otrzymują gotówkę już w ciągu kilku godzin! Nie trzeba czekać na nią kilku tygodni czy nawet miesięcy.

Wszystko załatwiamy od razu i we wszystkim pomagamy naszym klientom! Z nami sprzedaż pojazdu stanie się przyjemnością. Gwarantujemy 100% satysfakcję!