Jak przebiega wycena, co jest brane pod uwagę?

Wyceną pojazdów w naszym skupie zajmują się wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Wycena polega na dokładnych oględzinach pojazdu, podczas których nasza kadra dokładnie przygląda się określonym cechom pojazdu. Szybko i skutecznie wstępnie wycenimy Twoje auto i wytłumaczymy, dlaczego auto zostało wycenione tak, a nie inaczej.

Wszystko będzie przeprowadzone sprawnie, uczciwie i zrozumiale!

Przede wszystkim warto podkreślić, że nie zwracamy uwagi na przebieg samochodu. Najważniejszy jest stan, w jakim znajduje się samochód. Na ostateczną wycenę pojazdu składa się wiele czynników. Oto one:

1. Rocznik.

2. Stan blacharki (występowanie rdzy itp.).

3. Stan zawieszenia.

4. Stan silnika.

5. Stan podwozia.

6. Stan elektroniki.

7. Stan wyposażenia auta i jego wnętrze.

8. Bezwypadkowość.

9. Ogólny wygląd pojazdu.

Nasz skup oferuje także wycenę pojazdu on–line! Bez wychodzenia z domu możesz dowiedzieć się, jaka będzie wstępna proponowana wycena pojazdu.

 

Formularz on – line zawiera:

1. Pole do zaznaczenia proponowanej ceny. Jest to subiektywna cena, którą pragnie się uzyskać za pojazd.

2. Pole do zaznaczenia stanu pojazdu.

3. Miejsce przeznaczone do opisu pojazdu. Należy obiektywnie określić cechy, które są uwzględniane przez pracowników przy wycenie auta. Cechy te podane są powyżej.

4. Pole przeznaczone do wpisania modelu auta wraz z rocznikiem.

5. Dane kontaktowej osoby chcącej skupić pojazd.

Kontakt możliwy jest pod numerem telefonu 605 033 868. Dojedziemy w każde miejsce na terenie województwa Wielkopolskiego!