Różnica między skupem a komisem

Wiele osób przed sprzedażą samochodu zadaje sobie pytanie, gdzie najlepiej sprzedać swój samochód? Czy lepiej wybrać skup czy komis?
Nasz skup zajmuje się odsprzedażą używanych samochodów zarówno osobowych, jak i ciężarowych. Odkupimy każde auto niezależnie od jego funkcjonowania. Może to być samochód powypadkowy lub nadający się jedynie na złom. Dokonujemy bezpłatnych wycen pojazdów oraz posiadamy możliwość dojazdu do klienta.

Co w takim razie robi komis?
Komis także zajmuje się odsprzedażą używanych samochodów, jednak wartość tych samochodów musi być znacznie wyższa niż w skupie. Komisy nie przyjmują uszkodzonych aut, kilkunastoletnich czy zardzewiałych. Najważniejsza jest jakość samochodu, gdyż komis nastawiony jest na osiągnięcie jak największego zysku. Komisy nastawione są na własne zyski, a transport starego pojazdu generuje dla nich większe koszty. Komisy biorą pod uwagę fakt, że znacznie ciężej znaleźć kupca na wadliwe samochody.

Oczekujesz pomocy ze swoim autem, które jest uszkodzone? A może posiadasz sprawnie funkcjonujący pojazd?
Niezależnie od tego, powinieneś wybrać nasz skup. Działamy z myślą o klientach i gwarantujemy satysfakcję z przeprowadzonej transakcji. Nasze wyceny są przeprowadzane szybko i dokładnie, co powoduje zadowolenie klienta!

W odróżnieniu od komisu przyjmiemy każde auto i zapewnimy otrzymanie atrakcyjnych pieniędzy za pojazd. Dla nas niestraszny jest uszkodzony samochód, przyjedziemy po niego i odpowiednio wycenimy!