Skup aut do kasacji Poznań

Chcesz pozbyć się samochodu, który uległ uszkodzeniu? Chciałbyś przeznaczyć swoje auto do kasacji? Martwi Cię widok zepsutego auta stojącego pod Twoim domem?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Nasza firma zajmuje się skupowaniem samochodów zarówno osobowych, jak i ciężarowych. Możemy zaproponować klientom skup samochodów na części, czyli do kasacji. Interesują nas także samochody, które uległy uszkodzeniom. Określona marka pojazdu nie jest wymagana. Nie przykładamy także wagi do stanu technicznego samochodu. Jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z nami i dostarczyć dokumenty dotyczące pojazdu. Aktualny przegląd stanu technicznego nie jest wymagany.

Z nami problem dotyczący tego, gdzie najkorzystniej sprzedać samochód, zniknie! Sprawiedliwie wycenimy każde auto, niezależnie od stanu uszkodzeń. Naszym klientom oferujemy też wstępną wycenę pojazdu on–line. Bez wychodzenia z domu można dowiedzieć się, ile pieniędzy otrzyma się za swój samochód.

Nasza firma działa na terenie województwa Wielkopolskiego. Zapewniamy darmowy dojazd do klienta. Wystarczy jeden telefon, a zjawimy się w przeciągu kilku godzin. Wyceniamy auto w sposób profesjonalny i dokładny! Nasi pracownicy w kilka chwil ustalą wartość pojazdu i wytłumaczą, dlaczego właśnie tyle oferujemy Ci za Twój pojazd. Nasz telefon jest dostępny przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeżeli tylko masz chwilę czasu to zadzwoń do nas! Wszystko omówimy telefonicznie! Nasze obowiązki sprawiają nam przyjemność, dlatego satysfakcja klienta jest gwarantowana. Zaufaj nam i sam się przekonaj!

Kontakt możliwy jest pod numerem telefonu 605 033 868.

Nie lubisz rozmawiać przez telefon? Wystarczy, że napiszesz do nas maila na adres [email protected]

Dzięki naszej firmie proces skupu aut powypadkowych nigdy nie był tak prosty!