Skup aut powypadkowych Poznań

Proponujemy Państwu skup aut osobowych oraz ciężarowych. Co najważniejsze, skupujemy samochody powypadkowe! Przyjmiemy auta, które doznały wszelkiego rodzaju uszkodzeń. Nieważne czy Twoje auto jest po wypadku, jest niesprawne technicznie, jest spalone czy też rozbite. Konkretna marka pojazdu czy też jego stan stanowią kwestię drugorzędną.

Nie masz co zrobić ze swoim składakiem? Skontaktuj się z nami! Gwarantujemy, że pozbędziesz się go w ekspresowym tempie!

Wycena pojazdów odbywa się bardzo szybko i profesjonalnie, a cały proces jest jasny i przejrzysty. Na naszej stronie internetowej dostępna jest także wycena pojazdu on – line. Wystarczy uzupełnić formularz, aby wstępnie dowiedzieć się, jaką kwotę możemy Państwu zaproponować! Pamiętaj, aby dokładnie go wypełnić – tylko wtedy jesteśmy w stanie dokonać rzetelnej, wstępnej wyceny.

Złomujemy samochody na terenie województwa Wielkopolskiego. Zapewniamy dojazd do każdego miejsca w Poznaniu i okolicach. Dokonujemy bezpłatnej, precyzyjnej i co najważniejsze szybkiej wyceny auta. Z nami nie zmarnujesz ani chwili. Aby osiągnąć pełną satysfakcję naszych Klientów pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną: 605 033 868.

Możesz też napisać wiadomość e-mail na adres [email protected]