Skup aut sprawnych Poznań

Chciałbyś pozbyć się swojego samochodu wybierając najlepszy skup aut? Nie wiesz, ile pieniędzy zaoferuje Ci skup pojazdów? Chciałbyś osiągnąć możliwie jak najwyższą cenę?

 

Możemy Ci w tym pomóc!

Nasza firma oferuje skup aut osobowych oraz ciężarowych. Skupujemy samochody każdej marki oraz w każdym stanie! Problemu nie stanowią dla nas auta z przeznaczeniem na złom. Takimi też się zajmujemy!

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, które umożliwia im szybką i co najważniejsze profesjonalną wycenę pojazdów. Z nami na pewno będziesz usatysfakcjonowany proponowaną ceną, ponieważ w pełni ją zrozumiesz. Proponujemy także wstępną wycenę pojazdu on – line. Formularz do wypełnienia znajduje się w zakładce Wyceń swoje auto on-line na naszej stronie.

Bezpłatnie dojeżdżamy do klienta na terenie województwa Wielkopolskiego. Jeden telefon dzieli Cię od pozbycia się Twojego auta na dobre. Wycenimy Twoje auto profesjonalnie i precyzyjnie! Naszym nadrzędnym celem jest zaspokojenie potrzeb naszych Klientów, dlatego pracujemy 24 godziny, 7 dni w tygodni. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Jak się z nami skontaktować? Drogą telefoniczną: 605 033 868 lub pisząc maila na skrzynkę pocztową [email protected]